Filmler: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Zor Baba
Orjinal İsim:Meet the Parents
Yönetmen:Jim Herzfeld
Senaryo:Jim Herzfeld
Yapım:2000, ABD
Tür:Komedi
Oyuncular:
Robert De Niro, Ben Stiller, Teri Polo, Blythe Danner


Konusu:
Kız arkadaşı Pam'a (Teri Polo) sırılsıklam aşık olan Greg Focker (Ben Stiller), ona evlenme teklifi yapmaya hazırlanmaktadır. Ne var ki, tam Pam'a teklifini yapacağı anda, Pam'in kızkardeşi Debbie'den gelen telefonla onun evlenmek üzere olduğunu haber alır ve evlenme teklifinde anahtar kişinin gelecekteki kayınpederi Jack Byrnes (Robert DeNiro) olduğunu anlar.

Debbie'nin nikahı sebebiyle New York'a yapacakları yolculuk Greg için önemli bir fırsat olmakla beraber, herşeyin ters gitmesi de ihtimal dahilindedir. Nitekim, öyle de olur.

Byrnes ailesi birbirini çok seven bir karı-koca, biri erkek ikisi kız çocuk ve bir de sevimli köpekten oluşan mutlu bir ailedir. Karşılaştığı en stresli durumlarda bile aptalca espriler yaparak durumu yumuşatmayı başaran Greg, Pam'in emekli bir bahçıvan olan babası Jack ile başa çıkmakta zorlanacaktır, çünkü Jack için büyük kızı Pam çok kıymetlidir. O güne kadar karşısına çıkan damat adaylarından hiçbirini kızına layık görmemiştir. Greg gibi kedi düşmanı bir erkek hemşireyi beğenmesi de elbet pek kolay değildir.

Greg'in hava alanında valizini kaybederek başladığı talihsiz yolculuğu, giderek felaketlerin birbirini izlediği bir kabusa dönüşecektir...


Sinema-Film Tanıtımları
Ana Sayfa

Rastgele Tanıtımlar
Sen Benimsin
Gün Ağarıyor
Iyi Bir Yıl
Click
Güzel Joe
Uçüncü Boyutta Buluşma
Cılgın Dünürler
Derin Karanlık
Cevapsız Arama
X-Men

Diğer Sitelerimiz
Şarkı Sözleri
Web DiziniWeb Site (c)2008