Filmler: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Saklı Seçilmişler
Orjinal İsim:The Skulls
Yönetmen:Rob Cohen
Senaryo:John Pogue
Yapım:2000, ABD
Tür:Gerilim
Oyuncular:
Joshua Jackson, Craig T. Nelson, Paul Walker, Hill Harper, Steve Harris


Konusu:
Her yıl seçkin üniversitelerden seçilen bir grup öğrenci gizli cemiyetler tarafından üye olarak alınır. Diğer sosyal cemiyetlerden farkları geleceğin liderlerini seçmeleri ve yetiştirmeleridir. Amerikan Başkanlarından en az üçünün bu cemiyetlere mensup olduğu bilinmektedir... Ve gelmiş geçmiş en güçlü cemiyet Skulls' topluluğudur...

Yaklaşık 200 yıldır artık bir gelenek haline gelmiş olan en iyilerin seçimi Amerika'nın bildiği fakat asla gün yüzüne çıkarmadığı gerçeklerden biridir. Bu çok gizli ve özel gruplar her yıl başarılı üniversitelerin en iyi öğrencilerinde seçtiği %1'lik bir kısmını üye kabul eder ve onları geleceğinin bir teminatı olarak yetiştirir. Üyeler birbirlerine çok sıkı bağlarla bağlıdır ve bir kez üye olduysanız artık ömrünüz boyunca bu bağlılığınız devam etmek zorundadır.

Luke McNamara(Joshua Jackson) için de böylesine gizli fakat seçkin bir topluluğa üye olmak hayallerinin gerçekleşmesi demektir. Yalnızca okulda iyi notlar almak, en gözde öğrenciler arasına girmek ya da takım kaptanı olmanın dışında gelecekte çok iyi referanslar ve çok paranın yolu da bu cemiyetten geçmektedir.

Başlangıçta her hareketi kasabalı küçük çocuk diye küçümsenmekte ve bu zengin gençlerin arasında kendisine yer açmaya çalışmaktadır. En yakın arkadaşı Chole'nin ailesi bile onu asla kabullenmemektedir.

Bankaya yatırılan 20.000 dolar onun sınıf atlamasına ve sıradan geçmişini parlak bir geleceğe çevirmesine fırsat olacaktır... Büyülenmişçesine girdiği bu topluluğun onu, sevdiği kıza ve onun ailesinin onayına ulaştıracağını düşünmektedir.

Oysa her şeyin bir fiyatı vardır...


Sinema-Film Tanıtımları
Ana Sayfa

Rastgele Tanıtımlar
Aşağıdakiler
Kırmızı Gezegen
Kasa 507
Acı Gerçek
Azap Yolu
Utopia
Gülünç Felix
Tehlikeli Saatler
Enigma
Babil

Diğer Sitelerimiz
Şarkı Sözleri
Web DiziniWeb Site (c)2008